Destruktoterapie
Destruktoterapie

Destruktoterapie - zvláštní styl odreagování

Destruktoterapie je aktivní relaxace, která vás zbaví veškerého vašeho vzteku a hněvu. Štve vás šéf, partner či kdokoliv jiný? Vyzkoušejte jedinečné odreagování, které nikomu neublíží a vám jen prospěje. Pokud se i vy cítíte, že vám každou chvíli prasknou nervy, navštivte destroktoterapii a všechen vztek, který máte nahromaděný v těle, ze sebe dostaňte.

Destruktoterapie je účinná forma naprostého odreagování a zbavení se vzteku, aniž byste komukoliv ublížili. Pokud byste při destruktoterapii hledali jakéhokoliv terapeuta, jste vedle. Při destruktoterapii dostanete do ruky kladivo, basebalovou pálku či paintbalovou zbraň a můžete začít. Rozmlaťte basebalovou pálkou celou kapotu auta. Na rozbití skel použijte kladivo. Aby účinek by lepší, u všeho se nebojte si zakřičet. Jestliže budete mít dost mlácení aut, vezměte do rukou paintbalovou pistoli a zastřílejte si na živý terč. Živým terčem je pracovník v destruktoterapii. Palte do něho, dokud budete mít sílu a chuť. Po odchodu z destruktoterapie budete v naprosté pohodě. Pokud se při příchodu budete cítit jako rozzuření býci, odcházet budete jako klidní beránci.

Vyzkoušejte tento druh zábavy a ušetřete si tak mnoho nervů a problémů, které Vás trápí.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
91%
časově náročné
77%
náročné psychicky
46%
adrenalin
85%
relaxace
100%
náročné fyzicky
54%
pro dospělé
100%
nadšení
87%
pro muže
86%
pro ženy
79%

Luboš Jahoda
časově náročné 86%
náročné psychicky 25%
adrenalin 75%
relaxace 100%
náročné fyzicky 50%
pro dospělé 100%
vzrušení 83%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.